KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offsettryck 16657013

nr 1665 7013

Lars Sjöström

(f. 1942), Sverige

Offsettryck, Komposition. Signerad, numrerad EA 30/60. Bildmått: 44x57 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Lars Sjöström, svensk konstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:18:54

Lars Sjöström

Läs mer om Lars Sjöström